Stogo skersiniai Thule

Nuo 3,00  / dienai

Klasikiniai Švedijos gamintojos „Thule“ stogo skersiniai SquareBar Evo 150 nuomai. Komplektuojami kartu su skersinių tvirtinimo sistema „Thule“ Rapid System 753, tad tinka daugeliui automobilių modelių su integruotais tvirtinimo taškais ant stogo.

  • 2 vnt.
  • Rakinami
  • 150 cm
  • Juoda
  • 23,5 kg
  • 100 kg
Paros Kaina
1-3 7,00 
4 - 20 5,00 
Nuo 21< 3,00 

Stogo skersinių Thule SquareBar Evo 150 nuoma

Thule SquareBar Evo – pilnas klasikinių stogo skersinių komplektas: 2 vnt. 150 cm ilgio tradicinių kvadratinių cinkuoto plieno skersinių su juodo plastiko danga su lengvai montuojama skersinių tvirtinimo sistema Thule Rapid System 753, tinkančia automobiliams su integruotais tvirtinimo taškais ant stogo.

Dėl klasikinis skersinių dizaino, šie suderinami su daugeliu įvairių krovinių gabenimo ir priedų ant stogų sistemų. Taip pat verta paminėti, jog „Thule“ nuolat siekia būti vienu žingsniu priekyje, todėl tokios skersinių sistemos atlaiko didesnę apkrovą nei dauguma kitų analogų esančių rinkoje.

Rakinami, maksimali apkrova iki 100 kg, taip pat privalu pasitikrinti automobilio stogo maksimalią apkrovą.

Klasikinė Thule Rapid System 753 stogo skersinių sistema

– Tvirta, elegantiška, žemo profilio,
– Klasikinis, kvadrato formos, skersinių dizainas,
– Sistema su automatiniu fiksavimu prie stogo skersinių,
– Nesudėtingas sistemos montavimas ant stogo su užraktu.

Apie Thule

Thule – išskirtinės kokybės, funkcionalių, specializuotų stogo bagažinių, dviračių laikiklių ir kito aktyvaus sporto inventoriaus gamintojai iš Švedijos. Thule gyvuoja nuo 1942 metų, kai ją įsteigė Thulin šeima. Nuo to laiko kompanija vis augo, o nuo 1962 metų Thule nusprendė specializuotis dviračių laikiklių ir stogo bagažinių srityje ir pristatė pirmuosius modelius. Šiuo metu tai yra bene pats žinomiausias prekės ženklas aktyvaus sporto pasaulyje. Ir tai lėmė gamintojo požiūris į produktą ir klientą. Kiekvienas naujas Thule modelis yra kruopščiai testuojamas, kad atitiktų aukštus saugumo reikalavimus. Naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, taikomos inovacijos, kad galėtumėte saugiai transportuoti savo dviračius ar kitą aktyvaus sporto inventorių. Thule laikosi idėjos, kad žmogus turi būti aktyvus, nepaisant to, kur jis gyvena – mieste ar užmiestyje. Kad ir kur keliautumėte, kad ir ką vežtumėtės kartu su savimi – su Thule Jūs maksimaliai išnaudosite savo aktyvų laisvalaikį.

Skersinių išmatavimai

Ilgis – 150 cm,
Maksimali apkrova – 100 kg.

Papildoma informacija:

Stogo skersiniai išduodami ir grąžinami adresu Kalvarijų g. 98, Vilnius (Šnipiškių mikrorajonas).
Prie šių stogo skersinių galima tvirtinti stogo bagažinę Thule Motion XT XL.

Atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų ar apžvalgų.

Būkite pirmi, palikę atsiliepimą apie “Stogo skersiniai Thule”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Užpildykite nuomos rezervacijos užklausą pateikdami savo pageidavimus ir mes netrukus su Jumis susisieksime!

    Papildomos paslaugos